Bateria wodociągowa Grohe Blue Pure Minta 30590000
Zdjęcia 6 |
Grohe Blue Pure Minta 30590000 |
|
Oddzielne cieki wodne dla wody pitnej i wodociągowej. Wyciągana wylewka z perlatorem.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Grohe 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Grohe.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Grohe Blue Pure Minta 30590000
Wszystkie ceny 15 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Bateria GROHE Blue Pure Minta 30590DC0 Stal nierdzewna | 1 670 zł |
Bateria kuchenna filtrująca Grohe Blue Pure Minta 30590KF0 | 2 947 zł |
Bateria GROHE Blue Pure Minta 30590DC0 Stal nierdzewna | 1 670 zł |
Bateria stojąca GROHE Blue Pure Minta MOUSS PHANTOM BLACK 30590KF0 dostepn | 1 694 zł |
pokaż 10 ofert
PolecamyPorównaj w tabeli →