Bateria wodociągowa Grohe Blue Pure BauCurve 30580000
Zdjęcia 9 |
Grohe Blue Pure BauCurve 30580000 |
|
Oddzielne cieki wodne do picia i wody wodociągowej.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Grohe 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Grohe.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Grohe Blue Pure BauCurve 30580000
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Bateria GROHE Blue Pure BauCurve 30580000 Chrom | 840 zł |
Bateria stojąca GROHE Blue Pure Baucurve 30580000 | 799 zł |
Grohe Blue Pure BauCurve Bateria kuchenna wysoka z funkcją filtrowania wod | 888 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →