Bateria wodociągowa Grohe Eurosmart Cosmopolitan 23327000
Wideo 1Zdjęcia 12 |
Grohe Eurosmart Cosmopolitan 23327000 |
|
Model Eurosmart Cosmopolitan 23326 posiada łańcuszek z obciążnikiem (przeznaczony do korka zamykającego otwór odpływowy zlewu). Możliwość ustawienia minimalnego przepływu 5 l/min.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Grohe 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Grohe.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Grohe Eurosmart Cosmopolitan 23327000
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
GROHE Eurosmart Cosmopolitan Bateria umywalkowa jednouchwytowa jednouchwyt | 568 zł |
Grohe Bateria umywalkowa Grohe Eurosmart chrom połysk 23327000 | 562 zł |
Bateria umywalkowa Eurosmart Cosmopolitan chrom | 332 zł |
Bateria Umywalkowa, Rozmiar M Eurosmart Cosmopolitan 23327000 Grohe | 399 zł |
GROHE Eurosmart Cosmopolitan Bateria umywalkowa DN 15 Rozmiar M 23327000 | 337 zł |
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →