Змішувач Grohe Eurosmart Cosmopolitan 23327000
Відео 1Фото 12 |
Grohe Eurosmart Cosmopolitan 23327000 |
|
Модель Eurosmart Cosmopolitan 23326 має ланцюжок з грузиком (призначена для пробки, що закриває зливний отвір раковини). Можливість установки мінімального витрати 5 л/хв.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Grohe 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Grohe.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Grohe Eurosmart Cosmopolitan 23327000
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
GROHE Eurosmart Cosmopolitan Bateria umywalkowa jednouchwytowa jednouchwyt | 568 zł |
Grohe Bateria umywalkowa Grohe Eurosmart chrom połysk 23327000 | 562 zł |
Bateria umywalkowa Eurosmart Cosmopolitan chrom | 332 zł |
Bateria Umywalkowa, Rozmiar M Eurosmart Cosmopolitan 23327000 Grohe | 399 zł |
GROHE Eurosmart Cosmopolitan Bateria umywalkowa DN 15 Rozmiar M 23327000 | 337 zł |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →