Bateria wodociągowa Grohe Eurocube 23140000
Wideo 1Zdjęcia 2 |
Grohe Eurocube 23140000 Eurocubebez słuchawki prysznicowej |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Grohe 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Grohe.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Grohe Eurocube 23140000
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Sanico Bateria wannowa ścienna Grohe Eurocube chrom połysk 23140000 | 1 550 zł |
Bateria Wannowa Eurocube 23140000 Grohe | 969 zł |
GROHE 23140000 Eurocube Single-lever bath/shower mixer 1/2" | 1 084 zł |
Grohe Eurocube Bateria wannowa natynkowa chrom 23140000 - odbiór osobisty: | 930 zł |
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →