Bateria wodociągowa Grohe Lineare 23405001
Zdjęcia 3 |
Grohe Lineare 23405001 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Grohe 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Grohe.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Grohe Lineare 23405001
Wszystkie ceny 7 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Bateria umywalkowa Grohe Bateria Umywalkowa, Rozmiar XL Lineare 23405001 G | 1 266 zł |
Bateria Umywalkowa, Rozmiar Xl Lineare 23405001 Grohe | 1 114 zł |
GROHE 23405DC1 Lineare Basin mixer 1/2"XL-Size | 1 635 zł |
Grohe Lineare Bateria umywalkowa wysoka chrom 23405001 - odbiór osobisty: | 1 066 zł |
GROHE 23405001 Lineare Basin mixer 1/2"XL-Size | 977 zł |
GROHE 3948100H+23405001 UMYWALKA NABLATOWA 50 CM + BATERIA UMYWALKOWA, ROZ | 2 143 zł |
GROHE 3960800H+23405001 UMYWALKA NABLATOWA 60 CM + BATERIA UMYWALKOWA, DN | 2 798 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →