Bateria wodociągowa Kludi Zenta 386700575
Zdjęcia 4 |
Kludi Zenta 386700575 Zentabez słuchawki prysznicowej |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Kludi 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Kludi.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Kludi Zenta 386700575
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Kludi Zenta DN 15 386708675 jednouchwytowa bateria wannowa i prysznicowa c | 984 zł |
Kludi Bateria wannowa ściennaa Kludi Zenta chrom połysk 386700575 | 1 163 zł |
KLUDI 386700575 Zenta Bateria wannowo - natryskowa Kludi Zenta 386700575 | 628 zł |
Kludi Zenta Bateria wannowo-prysznicowa natynkowa chrom 386700575 - odbiór | 625 zł |
Bateria łazienkowa z wanną i prysznicem od Kludi Zenta - chromowana - 3867 | 856 zł |
Kludi Bateria wannowa ścienna Kludi Zenta biały/chrom 386709175 | 1 337 zł |
Opcje kolorystyczne:
- art. 386700575 - chrom
- art. 386708675 - chrom / czarny
- art. 386709175 - chrom / biały
PolecamyPorównaj w tabeli →