Bateria wodociągowa Grohe Eurocube 23447000
Grohe Eurocube 23447000 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Grohe 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Grohe.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Grohe Eurocube 23447000
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Bateria umywalkowa Grohe Eurocube podtynkowa chrom (23447000) | 1 025 zł |
2-Otworowa Bateria Umywalkowa, Rozmiar M Eurocube 23447000 Grohe | 939 zł |
GROHE 23447000 Eurocube 2-hole basin mixerM-Size | 853 zł |
GROHE Eurocube 23447000 | 822 zł |
Zaawansowane funkcje i możliwości baterii wodociągowej Grohe Eurocube 23447000:
- Zestaw podstawowy do kupienia osobno (art. 23200000)
PolecamyPorównaj w tabeli →