Bateria wodociągowa Hansgrohe Vivenis 75420000
Zdjęcia 6 |
Hansgrohe Vivenis 75420000 |
|
Możliwość montażu klamki z prawej lub lewej strony. Regulowane ograniczenie temperatury wody. Nadaje się do przepływowych podgrzewaczy wody.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Hansgrohe 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Hansgrohe.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Hansgrohe Vivenis 75420000
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
hansgrohe Vivenis Jednouchwytowa bateria wannowa do montażu natynkowego cz | 1 265 zł |
Hansgrohe Bateria wannowa ścienna Hansgrohe Vivenis czarny mat 75420670 | 2 205 zł |
HANSGROHE 75420670 Vivenis Jednouchwytowa bateria wannowa do montażu natyn | 1 263 zł |
Hansgrohe Vivenis Bateria wannowa natynkowa kaskadowa czarny mat 75420670 | 1 270 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →