Bateria wodociągowa Hansgrohe Ecostat Comfort 13114000
Zdjęcia 13 |
Hansgrohe Ecostat Comfort 13114000 Ecostatbez słuchawki prysznicowej |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Hansgrohe 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Hansgrohe.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Hansgrohe Ecostat Comfort 13114000
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
hansgrohe Ecostat Bateria termostatyczna wannowa Comfort montaż natynkowy | 1 409 zł |
Hansgrohe ecostat comfort thermostatic bath mixer for expose | 1 111 zł |
Bateria wannowa Hansgrohe Ecostat Bateria termostatyczna wannowa Comfort, | 1 616 zł |
Bateria z termostatem Ecostat Comfort Hansgrohe | 1 829 zł |
Hansgrohe Professional Ecostat Comfort Bateria Czarny 183 x 304 x 144 cm 2 | 1 608 zł |
Hansgrohe Ecostat Bateria Łazienkowa Srebrny 183 x 304 x 144 cm 13114000 | 969 zł |
Zaawansowane funkcje i możliwości baterii wodociągowej Hansgrohe Ecostat Comfort 13114000:
- Ogranicznik temperatury wody (40 °C)
PolecamyPorównaj w tabeli →