Bateria wodociągowa Hansgrohe Ecostat Square 15714000
Zdjęcia 11 |
Hansgrohe Ecostat Square 15714000 |
|
Wyłącznik bezpieczeństwa zadziała przy temperaturze wody 40 ° C. Mieszacz na 2 wyloty. Regulowane ograniczenie temperatury.
Dodatkowo można go uzupełnić o wewnętrzny blok funkcjonalny.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Hansgrohe 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Hansgrohe.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Hansgrohe Ecostat Square 15714000
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
hansgrohe Termostat Ecostat Square armatura prysznicowa do 2 funkcji chrom | 1 632 zł |
hansgrohe Ecostat Square Bateria termostatyczna do 2 odbiorników montaż po | 2 210 zł |
Hansgrohe Ecostat Square Termostat Czarny 52 x 156 x 156 cm 15714670 | 2 104 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →