Змішувач Hansgrohe Ecostat Square 15714000
Фото 11 |
Hansgrohe Ecostat Square 15714000 |
|
Спрацьовує запобіжний обмежувач за температури води 40 °C. Змішувач на 2 виходи. Регульоване обмеження температури
Додатково може комплектуватися внутрішнім функціональним блоком.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Hansgrohe 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Hansgrohe.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Hansgrohe Ecostat Square 15714000
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
hansgrohe Termostat Ecostat Square armatura prysznicowa do 2 funkcji chrom | 1 632 zł |
hansgrohe Ecostat Square Bateria termostatyczna do 2 odbiorników montaż po | 2 210 zł |
Hansgrohe Ecostat Square Termostat Czarny 52 x 156 x 156 cm 15714670 | 2 104 zł |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →