Змішувач Hansgrohe Ecostat Universal 13123000
Hansgrohe Ecostat Universal 13123000 Ecostatбез ручного душу |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Hansgrohe 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Hansgrohe.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Hansgrohe Ecostat Universal 13123000
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
hansgrohe Ecostat Universal - bateria termostatyczna wannowa natynkowy arm | 882 zł |
Bateria wannowa Hansgrohe Ecostat ścienne chrom (13123000) | 976 zł |
HANSGROHE 13123000 Ecostat Universal bateria prysznicowa wannowa z termost | 882 zł |
Hansgrohe Ecostat Universal Bateria wannowa natynkowa termostatyczna chrom | 954 zł |
Додаткові функції і можливості змішувача Hansgrohe Ecostat Universal 13123000:
- Обмежувач температури води (40 °C)
РекомендуємоПорівняти в таблиці →