Bateria wodociągowa Hansgrohe Ecostat Comfort 13117000
Hansgrohe Ecostat Comfort 13117000 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Hansgrohe 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Hansgrohe.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Hansgrohe Ecostat Comfort 13117000
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
HG Ecostat Comfort expthermshower Care 13117000 | 824 zł |
HANSGROHE 13117000 Bateria prysznicowa termostatowa ścienna Ecostat DN15 c | 1 014 zł |
Hansgrohe Ecostat Comfort Care Bateria prysznicowa z termostatem natynkowa | 1 006 zł |
Zaawansowane funkcje i możliwości baterii wodociągowej Hansgrohe Ecostat Comfort 13117000:
- Ogranicznik temperatury wody (40 °C)
PolecamyPorównaj w tabeli →