Bateria wodociągowa Hansgrohe Focus 31945000
Zdjęcia 4 |
Hansgrohe Focus 31945000 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Hansgrohe 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Hansgrohe.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Hansgrohe Focus 31945000
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
hansgrohe Focus podtynkowa armatura wannowa do 2 funkcji chrom 31945000 | 451 zł |
Bateria wannowa Hansgrohe Focus podtynkowe chrom (31945000) | 603 zł |
Hansgrohe Focus bateria wannowo-prysznicowa podtynkowa chrom 31945000 | 657 zł |
HANSGROHE 31945000 bateria podtynkowa wannowa Focus E2 | 484 zł |
Hansgrohe Focus Bateria wannowo-prysznicowa podtynkowa chrom 31945000 - od | 473 zł |
Zaawansowane funkcje i możliwości baterii wodociągowej Hansgrohe Focus 31945000:
- Podstawowy zestaw do montażu wewnętrznego jest kupowany osobno (art. 01800180)
PolecamyPorównaj w tabeli →