Bateria wodociągowa Hansgrohe Focus 31815000
Zdjęcia 5 |
Hansgrohe Focus 31815000 |
|
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Hansgrohe 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Hansgrohe.
Kup Hansgrohe Focus 31815000
Wszystkie ceny 12 →hansgrohe Focus M41 - bateria kuchenna z wyciąganą wylewką 2 strumieniowa | 1 341 zł |
Hansgrohe focus single lever kitchen mixer 240 with pull-out | 962 zł |
Bateria kuchenna Hansgrohe Focus stojąca czarna matowa (31815670) | 1 412 zł |
Bateria kuchenna Hansgrohe Focus jednouchwytowa z wyciąganą wylewką 318150 | 1 015 zł |
HANSGROHE 31815000 Jednouchwytowa bateria z wyciąganą wylewką z przełaczni | 897 zł |
niemiecki flagowiec
Niemiecka bateria kuchenna Hansgrohe Focus 31815 należy do odnowionej kolekcji produktów Focus M41, zachowując najlepsze tradycje marki. Jest to jednouchwytowy model z łukowatą wyciąganą wylewką o pragmatycznym, klasycznym designie. Model posiada tylko trzy rodzaje kolorów: chrom, stal i matową czerń. Prostota jego wyglądu nie powinna wprowadzać w błąd - jest to bateria najwyższej jakości, który będzie kosztował 1,5 razy więcej niż analogi znanych marek.
Chipy z podpisem
Obrotowa wylewka urządzenia ma ograniczony ruch osiowy do 150°, co nie stanowi dużego problemu dzięki wysuwanej konstrukcji rękojeści z wężem szybkozłączki 500 mm. Wraz z wysokim strumieniem 225 mm od wylewki 20° zapewniają komfortowy promień pracy w ComfortZone. Wysuwaną końcówkę można łatwo wyjąć z nieruchomej części wylewki i bez wysiłku wraca ona z powrotem, cicho mocując w pierwotnej pozycji za pomocą silnego magnesu MagFit. Podlewanie baterii może pracować w 2 trybach - prysznic lub normalny przepływ wody. Strumień prysznica jest blokowany i powraca do przepływu laminarnego po prostu przełączając przycisk na wyciąganej wylewce. Delikatnym ruchem palców usuń kamień z silikonowych wypustek aeratora QuickClean.
Jakość ponad gwarancje
Urządzenie wyposażone jest w ceramiczny zespół mieszający oraz zawór zwrotny. Biorąc pod uwagę, że zalecane ciśnienie robocze w rurociągu zasilającym powinno mieścić się w zakresie 1 - 5 barów, zawór powrotny wody nie będzie tutaj zbędny. Uchwyt z dźwignią sterującą jest bezpiecznie przymocowany do wkładu za pomocą mocowania Boltic, zapobiegając jego poluzowaniu podczas pracy. Zestaw do montażu baterii zawiera elastyczny wąż G 3/8”. Producent udziela na ten kran kuchenny 5 lat gwarancji.