Bateria wodociągowa Hansgrohe Ecostat Select 13161000
Zdjęcia 12 |
Hansgrohe Ecostat Select 13161000 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Hansgrohe 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Hansgrohe.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Hansgrohe Ecostat Select 13161000
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
hansgrohe Ecostat Select - bateria termostatyczna prysznicowa natynkowy ar | 1 289 zł |
Hansgrohe ecostat select thermostatic shower mixer for expos | 1 327 zł |
hansgrohe Ecostat Select - bateria termostatyczna prysznicowa natynkowy ar | 1 247 zł |
Zaawansowane funkcje i możliwości baterii wodociągowej Hansgrohe Ecostat Select 13161000:
- Ogranicznik temperatury wody (40 °C)
- Półka z bezpiecznego szkła (biała lub chromowana)
- Przycisk Ecostop (przepływ wody ograniczony do 10 l/min)
PolecamyPorównaj w tabeli →