Змішувач Tres Project-tres 21116701
Фото 5 |
Tres Project-tres 21116701 |
|
В комплект входить ручний душ з противапняним покриттям і регульованим держателем
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Tres 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Tres.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Tres Project-tres 21116701
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Tres Bateria prysznicowa natynkowa Tres Project chrom połysk 21116701 | 1 039 zł |
Bateria natryskowa TRES - PROJECT 21116701 !! ODBIÓR, DOSTAWA W WARSZAWIE! | 907 zł |
Tres Project Bateria prysznicowa ścienna z zestawem prysznicowym chrom 211 | 799 zł |
Tres Bateria prysznicowa natynkowa Tres Project czarny 21116701NM | 1 599 zł |
Tres Project Colors Bateria prysznicowa ścienna z zestawem prysznicowym cz | 1 349 zł |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →