Змішувач Teka IC 915 339150210
Відео 1Фото 9 |
Teka IC 915 339150210 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Teka 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Teka.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Teka IC 915 339150210
Усі ціни 35 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
TEKA Design IC915 bateria mieszająca biała IC 915 ICON WHITE 33915020W | 1 180 zł |
Komfort Bateria Zlewozmywakowa Teka ic 915 | 1 289 zł |
Bateria TEKA IC 915 Chrom | 1 070 zł |
Bateria TEKA IC 915 Chrom | 1 119 zł |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →