Bateria wodociągowa Tres Project-tres 21116701
Zdjęcia 5 |
Tres Project-tres 21116701 |
|
Zawiera prysznic ręczny antywapienny z regulowanym ramieniem prysznicowym
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Tres 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Tres.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Tres Project-tres 21116701
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Tres Bateria prysznicowa natynkowa Tres Project chrom połysk 21116701 | 1 039 zł |
Bateria natryskowa TRES - PROJECT 21116701 !! ODBIÓR, DOSTAWA W WARSZAWIE! | 907 zł |
Tres Project Bateria prysznicowa ścienna z zestawem prysznicowym chrom 211 | 799 zł |
Tres Bateria prysznicowa natynkowa Tres Project czarny 21116701NM | 1 599 zł |
Tres Project Colors Bateria prysznicowa ścienna z zestawem prysznicowym cz | 1 349 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →