Bateria wodociągowa Hansgrohe Talis E 71710000
Zdjęcia 7 |
Hansgrohe Talis E 71710000 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Hansgrohe 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Hansgrohe.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Hansgrohe Talis E 71710000
Wszystkie ceny 9 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Hansgrohe Talis E Bateria Łazienkowa Szary 110 mm 71710340 | 784 zł |
Bateria umywalkowa 110 z kompletem odpływowym, DN15 chrom Talis E | 525 zł |
Bateria umywalkowa złota Talis Hansgrohe | 849 zł |
HANSGROHE 71710990 Talis E Jednouchwytowa bateria umywalkowa 110 z komplet | 668 zł |
Hansgrohe Talis E Bateria umywalkowa polerowany złoty optyczny 71710990 - | 905 zł |
pokaż 4 oferty
Zaawansowane funkcje i możliwości baterii wodociągowej Hansgrohe Talis E 71710000:
- Nadaje się do pracy z przepływowym podgrzewaczem wody
PolecamyPorównaj w tabeli →