Змішувач Hansgrohe Talis Select M51 73867000
Фото 12 |
Hansgrohe Talis Select M51 73867000 |
|
Регулювання кута повороту виливу на два рівні: 110° або 150°. Регульоване обмеження температури води. Підходить для проточних водонагрівачів. Кнопка включення/вимикання Select. MagFit-магнітна система кріплення висувного виливу.
Фіксована душова струмінь, автоматичне перемикання струменя в вихідний режим.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Hansgrohe 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Hansgrohe.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Hansgrohe Talis Select M51 73867000
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
hansgrohe Talis Select M51 Jednouchwytowa bateria kuchenna 300 wyciągana w | 2 533 zł |
HANSGROHE 73867000 Talis Select M51 Jednouchwytowa bateria kuchenna 300, w | 1 954 zł |
Hansgrohe Talis Select M51 Bateria kuchenna z wyciąganą wylewką chrom 7386 | 1 880 zł |
hansgrohe Talis Select M51 Jednouchwytowa bateria kuchenna 300 wyciągana w | 1 879 zł |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →