Змішувач Hansgrohe Talis E 71716000
Фото 7 |
Hansgrohe Talis E 71716000 |
|
Підходить для роботи з проточним водонагрівачем
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Hansgrohe 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Hansgrohe.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Hansgrohe Talis E 71716000
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Bateria do umywalki złota Talis Hansgrohe | 1 389 zł |
HANSGROHE 71716670 Talis E Bateria umywalkowa 240 z korkiem DN18, mat czar | 1 069 zł |
Hansgrohe Talis E Bateria umywalkowa wysoka czarny matowy 71716670 - odbió | 1 170 zł |
HANSGROHE 71716990 Talis E Jednouchwytowa bateria umywalkowa 240 z komplet | 1 231 zł |
Hansgrohe Talis E Bateria umywalkowa wysoka polerowany złoty optyczny 7171 | 1 474 zł |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →