Bateria wodociągowa Grohe SmartControl 29148000
Grohe SmartControl 29148000 |
|
Możliwość jednoczesnego włączenia dwóch rodzajów natrysku (deszczownica i tania konewka)
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Grohe 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Grohe.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Grohe SmartControl 29148000
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Grohe Smartcontrol Bateria Podtynkowa Srebrny 18 x 345 x 147 cm 29148000 | 1 443 zł |
GROHE 29148000 SmartControl Concealed mixer with 2 valves | 1 522 zł |
Grohe Grohtherm SmartControl Bateria wannowo-prysznicowa podtynkowa chrom | 1 645 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →