Bateria wodociągowa Grohe Minta 32917000
Zdjęcia 8 |
Grohe Minta 32917000 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Grohe 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Grohe.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Grohe Minta 32917000
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Grohe Minta Bateria Kuchenna Czarny 15" 32917KS0 | 773 zł |
Grohe Minta kitchen faucet, chrome | 666 zł |
Bateria kuchenna Minta Ohm Grohe | 1 099 zł |
Zaawansowane funkcje i możliwości baterii wodociągowej Grohe Minta 32917000:
- Kontrola przepływu wody
PolecamyPorównaj w tabeli →