Bateria wodociągowa Grohe Accent 30432000
Zdjęcia 5 |
Grohe Accent 30432000 |
|
EasyDock: Łatwe wyciąganie i powrót do wyciąganej wylewki. Regulacja przepływu wody. Z przełącznikiem: natrysk laminarny/prysznicowy. QuickFix: system szybkiego montażu.
Automatyczny powrót do strumienia laminarnego po zamknięciu dopływu wody.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Grohe 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Grohe.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Grohe Accent 30432000
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Bateria stojąca GROHE Accent 30432000 Raty 0 - (22) 877 77 77 Indywidualne | 979 zł |
Bateria stojąca GROHE Accent Stal nierdzewna 30432DC0 Raty 0 - (22) 877 77 | 1 489 zł |
Bateria Grohe ACCENT chrom 30432000 | 999 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →