Bateria wodociągowa Franke Neptune 115.0150.238
Franke Neptune 115.0150.238 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Franke 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Franke.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Franke Neptune 115.0150.238
Wszystkie ceny 15 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Komfort Bateria Zlewozmywakowa Franke neptune evo 115.0373.945 | 1 299 zł |
Bateria kuchenna Franke Neptune Evo stojąca chrom (115.0150.242) | 1 025 zł |
Franke Neptune Chrom/Czarny Chrom | 965 zł |
Bateria FRANKE NEPTUNE EVO PULL-OUT chrom + czarny matowy (115.0373.945) P | 1 014 zł |
Bateria FRANKE NEPTUNE EVO PULL-OUT chrom (115.0373.943) PREMIUMPARTNERFRA | 922 zł |
pokaż 10 ofert
Zaawansowane funkcje i możliwości baterii wodociągowej Franke Neptune 115.0150.238:
- Model dostępny z wężem zewnętrznym (zdejmowana głowica prysznicowa) i bez
- art. 115.0150.242, 115.0150.238 - chrom
- art. 115.0150.243, 115.0150.197 - chrom / czarny
- art. 115.0150.244, 115.0150.241 - chrom / biały
PolecamyPorównaj w tabeli →