Bateria wodociągowa Franke Urban Pull Out 115.0595.083
Zdjęcia 17 |
Franke Urban Pull Out 115.0595.083 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Franke 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Franke.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Franke Urban Pull Out 115.0595.083
Wszystkie ceny 78 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Franke 1150627523 Urban wyciągany czarny matowy kran do zlewów kuchennych | 778 zł |
Komfort Bateria Zlewozmywakowa urban pull out onyx | 929 zł |
Bateria granitowa Franke Urban Pull-Out Onyx 115.0595.091 | 1 129 zł |
Bateria FRANKE Urban 115.0595.083 Chrom | 610 zł |
Bateria FRANKE Urban 115.0595.083 Chrom | 610 zł |
pokaż 20 ofert
PolecamyPorównaj w tabeli →