Zlewozmywak kuchenny Franke Urban UBG 620-36-33 114.0687.306 780x500
Zdjęcia 4 |
Franke Urban UBG 620-36-33 114.0687.306 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Franke 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Franke.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Franke Urban UBG 620-36-33 114.0687.306 780x500
Wszystkie ceny 86 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Franke UBG 620-36-33 Urban zlewozmywak onyks | 1 156 zł |
Zlewozmywak FRANKE Urban UBG 620-36-33 GSC 114.0687.310 Kamienny szary | 1 139 zł |
Zlewozmywak FRANKE Urban UBG 620-36-33 GSC 114.0687.307 Beżowy | 1 156 zł |
Zlew granitowy Franke Urban UBG 620-36-33 GSC biały polarny 114.0687.309 | 1 303 zł |
Zlewozmywak FRANKE Urban UBG 620-36-33 GSC 114.0687.307 Beżowy | 1 222 zł |
pokaż 20 ofert
PolecamyPorównaj w tabeli →