Кухонна мийка Franke Logica Line LLX 611-79 101.0073.454 790х500
Franke Logica Line LLX 611-79 101.0073.454 |
|
Намічені на кресленні отвори під змішувач вибиваються
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Franke 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Franke.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Franke Logica Line LLX 611-79 101.0073.454 790х500
Усі ціни 20 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Zlew stalowy Franke Logica LLX 611 101.0085.773 stal szlachetna szczotkowa | 859 zł |
Franke Logica Line LLX 611-79 Komora z prawej strony Stalowy Srebrny | 859 zł |
Zlew FRANKE Logica LLX 611-79 stal SZCZOTKOWANA (komora LEWA) (101.0085.77 | 859 zł |
Zlew FRANKE Logica LLX 611-79 stal SZCZOTKOWANA (komora LEWA) (101.0085.77 | 859 zł |
ще 15 пропозицій
Модифікація моделі:
- Модель 101.0073.454/101.0381.808 праве крило
- Модель 101.0073.456/101.0381.806 — ліве крило
РекомендуємоПорівняти в таблиці →