Кухонна мийка Blanco Lemis 45S-IF 523030 860x500
Фото 6 |
Blanco Lemis 45S-IF 523030 |
|
Мийка Blanco Dinas 45 S-IF арт. 523031 комплектується клапан-автомат
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Blanco 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Blanco.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Blanco Lemis 45S-IF 523030 860x500
Усі ціни 24 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Zlew stalowy Blanco Lemis 45 S-IF stal szlachetna szczotkowana 523031 | 970 zł |
BLANCO LEMIS 45 S-IF stal szczotkowana, odwracalny | 868 zł |
Zlewozmywak Blanco Lemis 45 S-IF stal szczotkowana (523030) | 1 021 zł |
BLANCO Zlewozmywak LEMIS 45 S-IF stal, k.aut. 523031 | 1 009 zł |
Zlew BLANCO LEMIS 45 S-IF (korek auto) (523031) *** zamów wycięcie otworów | 912 zł |
ще 19 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →