Кухонна мийка Alveus Combi Electra 100 1105248 1000х600
Фото 4 |
Alveus Combi Electra 100 1105248 1000х6001200х600 |
|
Мийка із вбудованою електричною плитою.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Alveus 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Alveus.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Alveus Combi Electra 100 1105248 1000х600
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Alveus Combi Electra 100 1105248K Stalowy | 949 zł |
Alveus Combi Electra 100 1105248K Stalowy | 1 059 zł |
Blat minikuchni ALVEUS COMBI 100x60 SATYNA (1105248) *** zamów wycięcie ot | 949 zł |
COMBI ELECTRA 100 sat (100X60) zlew nakładany z kuchenką elektryczną+syfon | 1 045 zł |
Модификації Alveus Combi Electra 100 1105248
Ціни на Alveus Combi Electra 100 1105248 |
---|---|---|---|---|
Alveus Combi Electra 100 1105248 1000х600 | від 949 zł | 4 пропозиції | ||
Alveus Combi Electra 120 1009155 1200х600 | від 949 zł | 6 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →