Кухонна мийка Alveus Niagara 30 780x435
Фото 3 |
Alveus Niagara 30 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Alveus 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Alveus.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Alveus Niagara 30 780x435
Усі ціни 28 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Alveus Niagara 30 1123011 Granitowy Biały | 599 zł |
Zlewozmywak Alveus Niagara 30 granitowy beżowy | 713 zł |
ALVEUS NIAGARA 30 zlewozmywak granitowy biały | 646 zł |
ALVEUS NIAGARA 30 zlewozmywak granitowy czarny | 713 zł |
Zlewozmywak granitowy Niagara 30 Alveus | 755 zł |
ще 20 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →