Zlewozmywak kuchenny Alveus Niagara 30 780x435
Zdjęcia 3 |
Alveus Niagara 30 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Alveus 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Alveus.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Alveus Niagara 30 780x435
Wszystkie ceny 26 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
ALVEUS NIAGARA 30 zlewozmywak granitowy biały | 646 zł |
Zlewozmywak Alveus Niagara 30 granitowy beżowy | 713 zł |
Alveus Niagara 30 1123011 Granitowy Biały | 599 zł |
ALVEUS NIAGARA 30 zlewozmywak granitowy czarny | 713 zł |
Zlewozmywak granitowy Niagara 30 Alveus | 755 zł |
pokaż 20 ofert
PolecamyPorównaj w tabeli →