Кухонна мийка Laveo Margarita 790 SBM 511T 790x490
Фото 5 |
Laveo Margarita 790 SBM 511T |
|
Поверхня мийки витримує високі температури (до 250 °С), стійка до механічних пошкоджень і подряпин.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Laveo 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Laveo.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Laveo Margarita 790 SBM 511T 790x490
Усі ціни 16 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Komfort Zlewozmywak margarita Laveo sbm411t | 756 zł |
Zlewozmywak granitowy Laveo Margarita 49x79cm SBM411T | 499 zł |
Margarita - zlewozmywak 1-komorowy z ociekaczem | 890 zł |
LAVEO SBM 511T MARGARITA Zlewozmywak granitowy 1 komora z ociekaczem Wymia | 623 zł |
Zlewozmywak granitowy Laveo Margarita 49x79cm SBM511T | 499 zł |
ще 11 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →