Zlewozmywak kuchenny Laveo Margarita 790 SBM 511T 790x490
Zdjęcia 5 |
Laveo Margarita 790 SBM 511T |
|
Powierzchnia zlewozmywaka wytrzymuje wysokie temperatury (do 250°C), odporna na uszkodzenia mechaniczne i zarysowania.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Laveo 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Laveo.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Laveo Margarita 790 SBM 511T 790x490
Wszystkie ceny 14 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Komfort Zlewozmywak margarita Laveo sbm411t | 756 zł |
Zlewozmywak granitowy Laveo Margarita 49x79cm SBM411T | 499 zł |
Margarita - zlewozmywak 1-komorowy z ociekaczem | 890 zł |
LAVEO SBM 511T MARGARITA Zlewozmywak granitowy 1 komora z ociekaczem Wymia | 623 zł |
Zlewozmywak granitowy Laveo Margarita 49x79cm SBM511T | 499 zł |
pokaż 9 ofert
PolecamyPorównaj w tabeli →