Кухонна мийка Deante Leda ZRDA7113 670x440
Фото 4 |
Deante Leda ZRDA7113 |
|
Миття не вбирає запахи.
Мийка в комплекті зі змішувачем.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Deante 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Deante.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Deante Leda ZRDA7113 670x440
Усі ціни 21 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Deante ZRDA2113 Leda Granitowy zlew z zaworem wylewką 1 taca z ociekaczem | 632 zł |
Komfort Zlewozmywak z baterią leda Deante zrda2113 | 859 zł |
Zlewozmywak DEANTE Leda ZRDA2113 Grafitowy + bateria stojąca | 580 zł |
Zlew granitowy z baterią Deante Leda grafit 670 x 440 mm ZRDA2113 | 699 zł |
ще 16 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →