Кухонна мийка Deante Momi ZKM A10A 500x450
Фото 10 |
Deante Momi ZKM A10A |
|
Поверхня миття стійка до ударів, високих температур (до 250 ° C) та знебарвлення, має антисептичні та гідрофобні властивості.
У комплекті сифон із можливістю підключення посудомийної чи пральної машини. Кришка на злив із гранітного композиту під колір миття.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Deante 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Deante.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Deante Momi ZKM A10A 500x450
Усі ціни 47 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Zlewozmywak DEANTE Momi ZKM S10A Szary metalik | 949 zł |
Zlewozmywak granitowy 1-komorowy Deante ZKM A10A | 1 159 zł |
Deante MOMI ZKM N10A Granitowy Nero | 989 zł |
ZLEWOZMYWAK MOMI NERO GRANIT 1K 500x450x230 MM + OSPRZĘT SPACE-SAVER | 962 zł |
ще 20 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →