Zlewozmywak kuchenny Deante Momi ZKM A10A 500x450
Zdjęcia 10 |
Deante Momi ZKM A10A |
|
Powierzchnia zlewozmywaka jest odporna na uderzenia, wysokie temperatury (do 250°C) i przebarwienia, posiada właściwości antyseptyczne i hydrofobowe.
Zawiera syfon z możliwością podłączenia zmywarki lub pralki. Zaślepka odpływu wykonana z kompozytu granitowego w kolorze zlewozmywaka.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Deante 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Deante.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Deante Momi ZKM A10A 500x450
Wszystkie ceny 47 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Zlewozmywak DEANTE Momi ZKM S10A Szary metalik | 949 zł |
Zlewozmywak granitowy 1-komorowy Deante ZKM A10A | 1 159 zł |
Deante MOMI ZKM N10A Granitowy Nero | 989 zł |
ZLEWOZMYWAK MOMI NERO GRANIT 1K 500x450x230 MM + OSPRZĘT SPACE-SAVER | 962 zł |
pokaż 20 ofert
PolecamyPorównaj w tabeli →