Zlewozmywak kuchenny Deante Olfato ZPO 010B 550x505
Zdjęcia 7 |
Deante Olfato ZPO 010B 450x505550x505 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Deante 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Deante.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Deante Olfato ZPO 010B 550x505
Wszystkie ceny 28 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Komfort Zlewozmywak olfato Deante zpo010b | 949 zł |
Zlewozmywak DEANTE Olfato Precious ZPO D10B Titanium | 1 139 zł |
Zlewozmywak DEANTE Olfato ZPO 010B Satyna | 678 zł |
Zlewozmywak Deante Olfato 1-komorowy bez ociekacza | 799 zł |
Deante Olfato ZPO 010B Stalowy Satyna | 725 zł |
pokaż 20 ofert
Modyfikacje Deante Olfato ZPO 010B
Ceny na Deante Olfato ZPO 010B |
---|---|---|---|---|
Deante Olfato ZPO 010A 450x505 | od 449 zł | 24 oferty | ||
Deante Olfato ZPO 010B 550x505 | od 678 zł | 28 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →