Zlewozmywak kuchenny Deante Lusitano ZCL 611N 860x500
Zdjęcia 4 |
Deante Lusitano ZCL 611N |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Deante 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Deante.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Deante Lusitano ZCL 611N 860x500
Wszystkie ceny 16 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Komfort Zlewozmywak lusitano Deante zcl611n | 1 199 zł |
Zlewozmywak DEANTE Lusitano ZCL 6113 Biały | 999 zł |
Zlewozmywak Deante Lusitano ceramiczny 1-komorowy z ociekaczem | 1 199 zł |
Deante LUSITANO ZCL 611N Ceramiczny Biały | 999 zł |
pokaż 11 ofert
PolecamyPorównaj w tabeli →