Rozdrabniacz odpadów In-Sink-Erator Model 56
Zdjęcia 6 |
In-Sink-Erator Model 56 0.55 KM0.75 KM |
|
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog In-Sink-Erator 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele In-Sink-Erator.
Kup In-Sink-Erator Model 56
Wszystkie ceny 11 →Młynek do rozdrabniania odpadów INSINKERATOR Model 56 | 1 349 zł |
Młynek do rozdrabniania odpadów INSINKERATOR Model 56 | 1 349 zł |
Młynek do odpadów kuchennych InSinkErator Model 56-2 AS rozdrabniacz odpad | 1 493 zł |
INSINKERATOR Model 56-2 AS z wyłącznikiem pneumatycznym | 1 493 zł |
Młynek do rozdrabniania odpadów INSINKERATOR Model 56 I77970T | 1 349 zł |
Urządzenie o indeksie Model 56 renomowanego amerykańskiego producenta rozdrabniaczy In-Sink-Erator zaliczane jest do kohorty przedstawicieli klasy ekonomicznej. Niemniej jednak jego podstawowa funkcjonalność wystarcza do sprawnego rozdrobnienia resztek jedzenia i ich późniejszego odprowadzenia do kanalizacji.
Podstawowe parametry
Zasadniczo rozdrabniacz jest ulepszoną wersją In-Sink-Erator Model 45 z niewielkimi różnicami w konstrukcji. Jedną z nich jest obecność w dostawie wbudowanego przycisku pneumatycznego z dwoma zewnętrznymi nakładkami (chrom lub stal nierdzewna). Poza tym urządzenie ma prawie identyczną charakterystykę jak jego młodszy brat: moc podstawowa przy 0,55 KM. i średnią prędkość obrotową wału (1425 obr./min).
Aparat fotograficzny
W konstrukcji młynka nie ma elementów tnących, a rozdrabnianie odpadów odbywa się poprzez obracanie metalowej tarczy i oddziaływanie na cząstki jedzenia siłą odśrodkową, która dociska je do ścianek komory wewnętrznej. Jego objętość wynosi niewiele mniej niż 1 litr i wynosi 980 ml. Mówiąc bardziej zrozumiale, taka pojemność zbiornika zapewnia komfortowe użytkowanie urządzenia dla 3-4 osobowej rodziny.
Szlifowanie
Rozdrabniacz obsługuje obróbkę kości mięsa i ryb, chrząstek, produktów włóknistych, skórki warzyw i owoców, skorupek jaj i innych odpadów spożywczych. Wskazane jest jednak, aby wykluczyć wnikanie do niego włosów, wełny, szkła, plastiku lub metalu - z powodu braku mechanizmu rewersyjnego dozownik może z ich powodu stracić swoją wydajność.
Niezawodność
Montaż urządzenia może wykonać każdy, kto ma choćby najmniejsze umiejętności posługiwania się narzędziem. Osobna linia cieszy, że procesowi zgniatania odpadów towarzyszy niski poziom hałasu. Szereg zalet modelu uzupełnia 3 letnia gwarancja producenta. Jednak przy ostrożnej obsłudze w ogóle nie będziesz musiał oddawać dyspozytora do centrum serwisowego - jego korpus i wewnętrzne mechanizmy wyróżniają się wysokim poziomem niezawodności.
Modyfikacje In-Sink-Erator Model 56
Ceny na In-Sink-Erator Model 56 |
---|---|---|---|---|
In-Sink-Erator Model 56 | od 969 zł | 11 oferty | ||
In-Sink-Erator Model 66 | od 1 799 zł | 15 oferty |