Zlewozmywak kuchenny Blanco Zia XL 6S 517573 1000x500
Zdjęcia 12 |
Blanco Zia XL 6S 517573 780x5001000x500 |
|
Otwory zaznaczone na rysunku dla mieszalnika są wybite
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Blanco 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Blanco.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Blanco Zia XL 6S 517573 1000x500
Wszystkie ceny 72 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Zlewozmywak BLANCO ZIA XL 6 S 517568 Antracyt | 1 243 zł |
Zlew granitowy Blanco Zia XL 6 S wulkaniczny szary 527400 | 1 277 zł |
BLANCO ZIA XL 6 S Silgranit czarny odwracalny, korek auto. | 1 370 zł |
Zlewozmywak BLANCO ZIA XL 6 S 517568 Antracyt | 1 243 zł |
pokaż 20 ofert
Modyfikacje Blanco Zia XL 6S 517573
Ceny na Blanco Zia XL 6S 517573 |
---|---|---|---|---|
Blanco Zia XL 6S Compact 523278 780x500 | od 929 zł | 121 oferta | ||
Blanco Zia XL 6S 517573 1000x500 | od 1 089 zł | 72 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →