Zlewozmywak kuchenny Blanco Palona 6 520928 615x510
Zdjęcia 6 |
Blanco Palona 6 520928 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Blanco 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Blanco.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Blanco Palona 6 520928 615x510
Wszystkie ceny 44 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Zlewozmywak BLANCO Palona 6 524731 Biały | 2 335 zł |
Zlew ceramiczny Blanco Palona 6 biały 524731 | 2 399 zł |
BLANCO PALONA 6 Ceramika PuraPlus czarny, korek auto., InFino | 2 399 zł |
Zlewozmywak BLANCO Palona 6 524731 Biały | 2 680 zł |
pokaż 20 ofert
PolecamyPorównaj w tabeli →