Zlewozmywak kuchenny Blanco Solis 500-U 526122 540x440
Zdjęcia 14 |
Blanco Solis 500-U 526122 |
|
Zlewozmywak jest elegancko wyposażony w wysokiej jakości przelew podtynkowy C-overflow oraz odpływy InFino.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Blanco 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Blanco.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Blanco Solis 500-U 526122 540x440
Wszystkie ceny 14 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Zlew stalowy Blanco Solis 500-U stal szlachetna szczotkowana 526122 | 1 146 zł |
BLANCO SOLIS 500-U stal szczotkowana, InFino | 1 146 zł |
Blanco Solis 500-U komora podwieszana 54x44 cm stal szczotkowana 526122 | 1 192 zł |
Zlew jednokomorowy BLANCO BLANCO SOLIS 500-U stal szczotkowana - 526122 | 1 495 zł |
Zlew BLANCO SOLIS 500-U stal szczotkowana INOX (korek manual InFino) (5261 | 1 078 zł |
pokaż 9 ofert
Modyfikacje Blanco Solis 500-U 526122
Ceny na Blanco Solis 500-U 526122 |
---|---|---|---|---|
Blanco Solis 180-U 526113 220x440 | od 877 zł | 12 oferty | ||
Blanco Solis 340-U 526115 380x440 | od 837 zł | 15 oferty | ||
Blanco Solis 400-U 526117 440x440 | od 889 zł | 14 oferty | ||
Blanco Solis 450-U 526120 490x440 | od 1 058 zł | 12 oferty | ||
Blanco Solis 500-U 526122 540x440 | od 1 035 zł | 15 oferty | ||
Blanco Solis 700-U 526125 740x440 | od 1 349 zł | 12 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →