Кухонна мийка Blanco Rotan 400-U 521332 460x430
Фото 14 |
Blanco Rotan 400-U 521332 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Blanco 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Blanco.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Blanco Rotan 400-U 521332 460x430
Усі ціни 11 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
BLANCO ROTAN 400-U 527328 SILGRANIT szary wulkaniczny | 1 010 zł |
Zlewozmywak Blanco ROTAN 400-U z korkiem manualnym antracyt 521 332 tel. 6 | 999 zł |
BLANCO ROTAN 400-U 527145 SILGRANIT miękka biel | 978 zł |
Zlewozmywak Blanco ROTAN 400-U z korkiem manualnym czarny 526 097 tel. 697 | 999 zł |
Zlewozmywak Blanco ROTAN 400-U z korkiem manualnym szampan 521 336 tel. 69 | 999 zł |
ще 6 пропозицій
Модификації Blanco Rotan 400-U 521332
Ціни на Blanco Rotan 400-U 521332 |
---|---|---|---|---|
Blanco Rotan 400-U 521332 460x430 | від 978 zł | 11 пропозицій | ||
Blanco Rotan 500-U 526098 530x460 | від 1 099 zł | 9 пропозицій | ||
Blanco Rotan 700-U 521349 730x460 | від 1 149 zł | 7 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →