Кухонна мийка Blanco Zia 9E 526030 930x510 клапан
Фото 16 |
Blanco Zia 9E 526030 930x510930x510 клапан |
|
8 варіантів кольору. Відсік для розморожування. Матеріал SILGRANIT PuraDur.
Можлива установка під стільницю. Намічені на кресленні отвори під змішувач вибиваються
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Blanco 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Blanco.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Blanco Zia 9E 526030 930x510 клапан
Усі ціни 19 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Zlew granitowy Blanco Zia 9 E czarny 526030 | 1 492 zł |
Zlew BLANCO ZIA 9E wulkaniczny szary narożny, korek auto. | 1 476 zł |
Zlew BLANCO ZIA 9E wulkaniczny szary narożny, korek auto. | 1 432 zł |
BLANCO 527394 Zlewozmywak ZIA 9 E Silgranit wulkaniczny szary narożny, kor | 1 491 zł |
Zlewozmywak granitowy BLANCO Zia 9 E Silgranit Wulkaniczny szary 527394 Ku | 1 418 zł |
ще 14 пропозицій
Модификації Blanco Zia 9E 526030
Ціни на Blanco Zia 9E 526030 |
---|---|---|---|---|
Blanco Zia 9E 514764 930x510 | від 1 101 zł | 68 пропозицій | ||
Blanco Zia 9E 526030 930x510 клапан | від 1 299 zł | 19 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →