Кухонна мийка Blanco Lantos 9E-IF 516277 930x510
Blanco Lantos 9E-IF 516277 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Blanco 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Blanco.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Blanco Lantos 9E-IF 516277 930x510
Усі ціни 14 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Zlew stalowy Blanco Lantos 9 E-IF stal szlachetna szczotkowana 516277 | 1 293 zł |
BLANCO LANTOS 9 E-IF stal szczotkowana narożny, korek auto. | 1 293 zł |
Zlewozmywak Blanco Lantos 9 E-IF stal szczotkowana z korkiem automatycznym | 1 515 zł |
BLANCO LANTOS 9 E-IF Stal szczotkowana narożny, korek auto. 516277 | 1 345 zł |
Zlew BLANCO LANTOS 9E-IF (516277) | 1 216 zł |
ще 9 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →