Кухонна мийка Blanco Supra 400-U 511021 430x430
Фото 4 |
Blanco Supra 400-U 511021 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Blanco 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Blanco.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Blanco Supra 400-U 511021 430x430
Усі ціни 17 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Zlewozmywak BLANCO Supra 400-U 518201 Stal | 589 zł |
Zlew stalowy Blanco Supra 400-U stal szlachetna szczotkowana 518201 | 674 zł |
BLANCO SUPRA 400-U stal szczotkowana | 674 zł |
Zlewozmywak BLANCO Supra 400-U 518201 Stal | 674 zł |
ще 12 пропозицій
Модифікація моделі:
- Supra 400U (артикул 511021) — в комплекті клапан-автомат
- Supra 400UB (артикул 511020) — без клапана-автомата
Модификації Blanco Supra 400-U 511021
Ціни на Blanco Supra 400-U 511021 |
---|---|---|---|---|
Blanco Supra 340-U 512446 370x430 | від 587 zł | 16 пропозицій | ||
Blanco Supra 400-U 511021 430x430 | від 570 zł | 17 пропозицій | ||
Blanco Supra 450-U 512447 480x430 | від 671 zł | 7 пропозицій | ||
Blanco Supra 500-U 512448 530х430 | від 769 zł | 16 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →