Кухонна мийка Blanco Supra 340-U 512446 370x430
Фото 4 |
Blanco Supra 340-U 512446 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Blanco 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Blanco.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Blanco Supra 340-U 512446 370x430
Усі ціни 16 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Zlewozmywak BLANCO Supra 340-U | 587 zł |
BLANCO SUPRA 340-U Stal szczotkowana 518199 | 701 zł |
Zlewozmywak BLANCO Supra 340-U | 587 zł |
Zlew stalowy Blanco Supra 340-U stal szlachetna szczotkowana 518199 | 674 zł |
BLANCO SUPRA 340-U stal szczotkowana, korek auto. | 734 zł |
ще 11 пропозицій
Модифікація моделі:
- Supra 340U (артикул 512446) — в комплекті клапан-автомат
- Supra 340UB (артикул 512142) — без клапана-автомата
Модификації Blanco Supra 340-U 512446
Ціни на Blanco Supra 340-U 512446 |
---|---|---|---|---|
Blanco Supra 340-U 512446 370x430 | від 587 zł | 17 пропозицій | ||
Blanco Supra 400-U 511021 430x430 | від 573 zł | 19 пропозицій | ||
Blanco Supra 450-U 512447 480x430 | від 639 zł | 17 пропозицій | ||
Blanco Supra 500-U 512448 530х430 | від 769 zł | 15 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →